![FÅTÖLJER, ett par, "Andorra", Bröderna Andersson, Ekenässjön AB, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis FÅTÖLJER, ett par, "Andorra", Bröderna Andersson, Ekenässjön AB, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis](https://d2mpxrrcad19ou.cloudfront.net/item_images/678097/9583854_fullsize.jpg)
FÅTÖLJER, ett par, "Andorra", Bröderna Andersson, Ekenässjön AB, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis
![Fåtöljer, Ett par, Bröderna Andersson. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4081 Fåtöljer, Ett par, Bröderna Andersson. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4081](http://www.metropol.se/imagebank/medium/1001/%7B4340C4E0-3E52-4A65-9CCA-AADBBAF887E9%7D.jpg)
Fåtöljer, Ett par, Bröderna Andersson. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 4081
![INGE ANDERSSON, armchairs, a couple, "Domus" Bröderna Andersson, 1960s. | Design, Inredning, Auktion INGE ANDERSSON, armchairs, a couple, "Domus" Bröderna Andersson, 1960s. | Design, Inredning, Auktion](https://i.pinimg.com/474x/0a/20/45/0a204555e1cdda51e7720517d1852339.jpg)
INGE ANDERSSON, armchairs, a couple, "Domus" Bröderna Andersson, 1960s. | Design, Inredning, Auktion
![Fåtöljer, 2 st, Bröderna Andersson, 50/60-tal, Teak, Renoveringsbehov, torrt skumgummi. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - Fåtöljer, 2 st, Bröderna Andersson, 50/60-tal, Teak, Renoveringsbehov, torrt skumgummi. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -](http://www.metropol.se/imagebank/larges/1001/%7B806D1D5D-5B4E-406F-BC8E-94B4F8336216%7D.jpg)